Contact

İLETİŞİM

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres: Yurt Dışında ve Ülkemizde; Festival, Organizasyon, Ziyafet, VIP Restoran, Hotel Açılışları, Konsept Menüler ile bire bir Kadro oluşturma eğitimleri konusundaki "iş teklifleriniz için en az 1 ay Öncesinden Tarafım ile Bağlantı Kurmalı ve Mutabık Kaldığımız Takdirde Anlaşılan Tarihe Kontrat yapılması gerekmektedir. *** Iletişim; +905321001822 numaralı telefondan ve ya akdenizsef@gmail.com mail adresimden Türkiye saati ile sabah 10:00 ila Aksam 22:00 saatleri arasında ARAYABİLİRSİNİZ.

Telefon: + 90 532 100 18 22

Fax: + 90 532 100 18 22

Email: akdenizsef@gmail.com

Paylaş

 
 
     

+++"Uluslararası Konaklama, Yiyecek ve İçecek Danışmanlığı" 
Hizmet Alanları:
Uluslararası Standartlara Sahip V-I-P Restoranlar: 
*Yeni işletmeleri Konum ve konsept belirleyerek hizmete açmak *Servis ve mutfak kadrolarını oluşturmak. *İşletme sahibi tarafından istenilen personeli ihtiyaç duyulan alanda yetiştirmek. *Büyük açılışlarını yaparak 6 ay sure ile bizzat operasyonu yönetmek. * Zorda olan işletmeler için Mevcut sistemin üzerine servis ve mutfak alanında hizmet kalitesini yükseltmek için gerek duyulan değişiklikleri yapmak ve gerekli eğitimleri vermek.
+5 Yıldızlı Oteller Ve De Luxe Tatil Köyü Açılışları:
*Yiyecek ve içecek kadrolarını oluşturmak. *Çalışma sistemine göre ana mutfak kurmak. *Servis mutfaklarını ve servis alanlarını oluşturmak. *Mutfak ve servis hizmet personellerinin mesleki ve kariyer eğitimlerini vermek. *Tesisin ihtiyaç duyduğu tüm yiyecek ve içecek menülerini konsepte göre oluşturmak. *Mevcut sistemin üzerine servis ve mutfak alanında hizmet kalitesini yükseltmek için gerek duyulan eğitimleri vermek. 
Yurt İçi Ve Yurt Dışında : 
*Resmi, *gayri resmi festival ve organizasyonlar, *dernek, *kurum, *kuruluş ve vakıf yemekleri, *özel ve resmi mülklerde kokteyl, *protokol, ziyafet ve iş yemekleri *vip catering hizmetleri. 
-gibi oluşumlarda istenilen konseptlerde bu boşluğu sahip olduğumuz profesyonel personel kadrosu ve hizmet kalitemiz ile; -3 kıta, 17 ülke, 101 metropol ‘de ve 310 bin km ‘yi aşan yaşanmış mesleki tecrübelerimizle ülkemize ve ülke mutfağımıza, kendi kimliğimizin tanıtımına yakışacak bir şekilde Dünya standartlarına sahip işletmeler kazandırma çabası içeresindeyiz...


Koord. Has Aşçıbaşı & Exc. Chef | Ahmet Özdemir | Osmanlı ve Türk Mutfağı Dünya Gönül Elçisi